Stenajicí sousedka po večerech

Orlová

Někdo z Orlové komu hlasitě stena sousedka po večerech při otevřeném oknu??? Honíte si u toho??
Budeš s tím nesmyslem oblažovat zbytek amatérů každý den, nebo si hodláš občas dát pauzu?
This post has been deleted.
Stav se, mám tu boty od hnoje ze zahrady, můžu ti ještě jedny otřít o kurince jestli chceš 🤣🤣🤣🤣🤣
Tvůj přístup, kdy pořád zveřejňuješ stejné žblechty, které ti admini následně mažou, mi připomíná Švejka.
Osmnáctkrát za večer ho vyhodili od Exnerů a vždycky se jim tam vrátil, že si zapomněl klobouk. Takovej byl vytrvalej, že se moh' stát ministrem. *404*
Mě nikdo nic nemaze ty lopato, prosimte bez si koupit gumaky oliz je celé a běž spát 🖕🖕🖕 mě tak zajímá názor někoho kdo si omotava záclonu kolem hlavy
Pořád mi vrtalo hlavou, proč se Orlová opakovaně umísťuje v Indexu kvality života na posledním místě.
Teď už začínám chápat. *3*
No tak že Brno raději nebudeme zmiňovat
Brno klidně zmínit můžeš, Someliere. Z těch 206 hodnocených obcí na 9. místě. *22*
Kdyby tam po večerech víc sténaly sousedky, aby se dalo pohonit, přeskočilo by Brno Rosice na 8. místo.
*21*
Ježíš ty jsi tu ještě 🤣🤣🤣copak nemáš komu lízat boty??? Vždyť Brno, Brno buzerantu plno 🤣🤣🤣
Na to není co napsat.
Rýmovačkou hodnou osmiletého dítěte sis právě zajistil vítězství celé naší konverzace.
🥇
Aaaa pan gumaky ještě nespí, copak nemáš co lízat???
Hele, ty jsi zahájil misi jak ze sebe udělat co největšího burana a hlupáka? To ti má jako pomoct tady někoho najít? Nebo už jsi to vzdal a jen chodíš lidem poslouchat pod okna u toho honíš? A tady děláš haura.
Honim si u toho, tajjne doufam ze zajde nebo otevre dvere a ja mohl dovniit