Zrelé ženy, hravý mladíci

Je podľa Vás problém mať slabosť na staršie ?

Zaujímalo by ma či aj iný majú takú slabosť na staršie ženy netvrdím že mladé sa mi nepáčia ale staršie majú niečo do seba
Starsie su super,mam o 10r starsiu
Ked som mal od 17-25tak som mal vacsinu mileniek starsi tak o 20 rokov nasli sa aj cez 50 rocne vydate zeny ktore mali chut na zajacika zatial kym ich muzi boli na turnusoch A mozem povedat starsia zena aj ked ma nejake kg na vyse a nema dokonale telo je vzdy topka.Podarilo sa my sukat aj dceru aj mamu bohuzial nie naraz a dcera bola slaby odvar mamky
Tak tak milfky to chcú tiež :)
Pravda je taká, že mladý má výdrž ale starší presne vie ako to chce. Zrelé ženy ako aj ja presne dávam na kvantitu ale aj kvalitu môjho uspokojenia a teen- chlapci sa radi priučia niečomu novému
Nieco podobne my povedala aj 48rocna zenska ked som mal 18-19ze mna si vie nastavit rychlo vzrusit naucit ma a v neposladnom rade ju vzrusuje aj ten pocit mojho mladeho tela a ze ked vidi co somnou robi jej nedokonale telo tak hnet sa citi pritazlivejsia tym padom aj nadrzanejsia a celkovo spokojna v zivote ze niekoho vzrusuje
Presne tak ako píšete som mladý a výdrž mam veľmi dobrú
A kde také Milfky hľadáte borci ?*1*
Skús v lete v BA na Zlatých pieskoch, na nuda pláži oproti areálu. V strede pláže zhruba - od tej jedinej lavičky pozrieš smerom do ľava, tak pri rákosí, smerom do prava, tiež pri rákosí. Dve tri nájdeš aj pred lavičkou alebo kúsok vedľa. Tieto ženy sú tam väčšine na pláži známe, majú tam už čosi za sebou, ak to tam nepoznáš, popýtaj sa chlapov, poradia ti, isto sa ujde nejaká aj pre teba. ( Nezmyslom vyššie moc never, je to pre ne len zábava) (edited)
Z ineho topicu na fore som počul že na pieskoch tam za ženami chodia stáda
Jasne ja by som nedevel odolat starsej zachovalej zene ..mlqde su fajn no starsie si viac uzivaju
Tomu ver ja som mal 20 rokov a mal som frajerku v Holandsku ktorá mala 37 rokov ale sex snu niečo nádhera len sme vzťah netajili a nakoniec nás rozdelila ľudská závisť