polykani semene

miluju pritelovo chut semene mnamka

Miluju chut a vuni pritelovo semene ktera to ma take rada
To chápu, ale když mu uděláš dobře a chceš mu dát pusu.. tak pomalu utíká :D
Já zase občas neodolám a nedám si svoje, někdy je to fakt potřeba :D
This post has been deleted by user.
Jídlo nezlepšuje chuť, to si hodně lidí myslí :D
This post has been deleted by user.
Tak ono se nemá smysl hádat, ale co já mám zkušenost u sebe a bavení se z holkama.. Taky si myslí to, co říkám. Ale věc názoru no :D
Tak z osobní zkušenosti a vyprávění několika holek se nedá odvozovat obecně platnej fakt. Já jsem zase slyšel z různých zdrojů opačnej názor. Tak kdo má pravdu? Pochybuju, že na tohle téma existuje nějaká průkazná studie :-)
Mozna nezlepsuje, ale zhorsuje jednznacne min u nekterych jedincu... naprosto presne jsem u exmilence poznala, kdy se cpal nezdravym jidlem a byl lehce nahorkly (a vzdy jsem se trefila). Kdyz papal zdrave byl mnamozni :)
A jinak prevazne je to mnaminka z me zkusnosti. Jen mi obvykle nechutnaji kuraci...
A ta studie nwm, jestli je prukazna.. Ale existuje hl.teda, ze ovlivnuji pikatni jidla chut.. coz uz jjsem taky zazila
Ja teda polkla pet chlapu a chutna mi jenom pritelovo u ostatnich jsem to nedokazala a myslim si ze to stravou trosku je
No, co mam reakce od zen, tak strava na chut vliv ma. Koureni, prilisne piti kavy apod...
Sam nedokazu posoudit, ja bych to mit v ustech nechtel :D
Mě obecně nejvíc fascinuje že ti co nejvíce trvají na tom aby holky polykaly sami nikdy neochutnali...